Fotocredit:

Tommy Reinås valgt som toppkandidat i 2023

På nominasjonsmøtet 16. oktober ble Tommy Reinås valgt til fylkeslagets toppkandidat i 2023, foran Norunn Krokeide (Trondheim), Jonas Ali Ghanizadeh (Trondheim), Gjertrud Berg (Orkland) og Arne Rønning (Oppdal).

16. oktober 2022

Hele den valgte lista ser ut som følger:

Navn Kommune Fødselsår
Tommy Reinås Stjørdal 1972
Norunn Krokeide Trondheim 1999
Jonas Ali Ghanizadeh Trondheim 1989
Gjertrud Berg Orkland 1970
Arne Rønning Oppdal 1957
Marion Fust Sæternes Namsos 1966
Jan Bojer Vindheim Trondheim 1945
Elise Eikrem Rindarøy Trondheim 1990
Kjartan Gjelvold Levanger 1975
Hanne Kjersti Feragen Røros 1965
Christopher Bergli Hermansen Trondheim 1998
Kristine Lund Bjørnås Melhus 1991
Sjur Kristoffer Almskår Trondheim 1980
Anastasiya Doroshyna Flatanger 1986
Karsten Ernst Jakobus Schroeder Trondheim 1962
Ronja Therese Mylius Trondheim 2002
Per Olav Bjørgum Malvik 1959
Lone Sandvik Kristiansen Frøya 1998
Ingemar Moen Steinkjer 1980
Aurora Meland Winger Trondheim 1991
Einar Andreas Egge Verdal 1996
Irén Aina Bastholm Malvik 1982
Vegard Heide Indre Fosen 1960
Anne Mari Lund Melhus 1964
Tore Dyrendahl Trondheim 1990
Silje Hindrum Løvli Indre Fosen 1984
Magnus Wilhelm Kevin McDonagh Trondheim 1989
Anne Sigrid Lindblad Stokke Levanger 1999
Jørgen Soknes Skaun 1978
Johanne Hammervold Steinkjer 1972
Gert Gabrielsen Ørland 1974
Stine Børø Szell Trondheim 1991
Sondre Dahle Indre Fosen 1993
Karin Nordstad Grong 1967
Terje Olden Ørland 1976
Mona Størdal Orkland 1974
Tor Olav Naalsund Oppdal 1974
Turid Nordbø Rennebu 1988
Ketil Solberg Trondheim 1979
Eline Moe Eidvin Trondheim 1988
Eivind Wilhelm Skorstad Trondheim 1987
Ellinor Hansen Trondheim 1983
Adrian Woldseth Minde Stjørdal 1983
Marita Gustad Nergård Verdal 1972
Per Frost Malvik 1946
Kari Øvrelid Trondheim 1959
Frode Eggen Melhus 1977
Line Fjørstad Trondheim 1993
Ola Lund Renolen Trondheim 1964
Kine Nilsen Myre Trondheim 1987
Gunnar Uglem Stjørdal 1958
Ola Vollan Trondheim/Oppdal 2004
Lise Regine Rasmussen Stjørdal 1970
Ingrid Marie Finnset Heiene Trondheim 1990
Odin Løkken Øra Trondheim 1997
Karina Nybø Trondheim 1994
Samer Zarka Trondheim 1965
Mona Undisdatter Trondheim 1960
Leif Tore Anderssen Trondheim
Ivar Henry Larsen Trondheim 1957
Tom Nørbech Trondheim 1971
Gunn Kari Hygen Trondheim 1948
Trix Scherjon Inderøy 1941
Mette Bjørnsdatter Hafskjold Trondheim 1985
Eline Hansen Næset Trondheim 1990